Na pokładzie Exalted – część 14

Bf3

Moja kampania w Star Wars żyje, ale z powodu lenistwa (podobnie ma się sprawa z Grą o Tron) mam pewne braki w raportach. No ale tutaj teraz nadrabiam w bardzo wielkim skrócie co się wydarzyło.

Ekhrihevam z klanu Bakh’tor oraz “F” – po dramatycznych wydarzeniach na Moraband Ekhri postanowił zabrać “F” w jakieś bezpieczne miejsce i porzucić życie wędrownego uciekiniera.

Ree Na’Ley oraz Spark – jako, że temat opuszczenia Exalted i zamieszkania gdzieś razem był już poruszany kilka razy, po opuszczeniu Moraband ta dwójka tez postanowiła opuścić statek.

Wulf – po misji na Cato Neimodia poszedł walczyć z Imperium gdzieś indziej.

RoxyJade, i Herne – Roxy przespała się z Hernem i zostali kochankami. Cały czas oczywiście jest też z Jade, i planuje jak tu zrobić, by wszyscy byli szczęśliwi.

Duncan Porter

Duncan Porter

Duncan Porter – (Human, Hired Gun, Bodyguard) powiązany z Rebelią ochroniarz, “wynajęty” przez Herne do ochrony Jade i Roxy. Początkowo stosunki między bohaterami były chłodne, czy też raczej na poziomie “profesjonalnym”. Ostatnio jednak po kolejnych słownych przepychankach wylądował w łóżku z Jade, ale Roxy patrzy na to krzywo. Prawie zginął podczas strzelaniny na Tark III. Ma dwie cybernetyczne nogi.

Katta Bruzz

Katta Bruzz – zdjęcie nim odstrzelono mu ucho

Katta Bruzz – (Chandra-Fan, Soldier, Medic) przybył na Tark III w poszukiwaniu dwóch porwanych braci. Drużyna mu pomogła w ich odbiciu, w zamian przyłączył się (w raz z braćmi) do załogi Exalted jako nowy medyk pokładowy. Ma dwie cybernetyczne ręce.

ROTS2-1bdroid

2-1B

Droid medyczny 2-1B – zakupiony do Exalted przez Herne, robi za drugiego medyka i asystenta Katta Bruzza.

Ostatnie działania drużyny: Po uratowaniu braci Bruzz, Root przekazała dane o planowanym transporcie brata Roxy, Jessego Kaine. Cała drużyna wraz z Herne ruszyła na jakąś planetę na uboczu z małym garnizonem sił Imperialnych. Tam podczas ataku na placówkę, przejęli wahadłowiec Imperium i ruszyli nim (znaczy Roxy, Duncan, Kappa i R2-D17) ratować brata. Tyle w skrócie.

Następny raport mam nadzieję już napiszę na bieżąco.

Brian-Matyas-Spaceport

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *