Konkurs “Erpegowiec Jeden” – wygraj swój egzemplarz “Age of Rebellion”

Mam zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie, gdzie można wygrać podręcznik do gry fabularnej “Age of Rebellion”. To jednak nie koniec, bo do podręcznika zostaną dorzucone dwa specjalne zestawy kości, dzięki którym bez problemu będziecie mogli natychmiast zacząć przeżywać przygody niczym Jyn Erso i jej paczka znajomych. Chociaż oczywiście waszym bohaterom życzę zdecydowanie dłuższego i szczęśliwszego życia. Nagrodę możecie podziwiać poniżej:

Na czym polega konkurs? To proste, musicie napisać i przesłać nam scenariusz w klimatach Gwiezdnowojennej Rebelii. Scenariusz ma być czysto opisowy, bo przecież trudno opracować te wszystkie mechaniczne rzeczy do systemu, który dopiero macie zamiar wygrać, prawda? Poniżej znajduje się regulamin, co i jak:

  • Konkurs pod nazwą “Erpegowiec Jeden” organizowany jest przez Erpegowe Piekiełko.
  • Nagrodą jest zestaw składający się z podręcznika do gry fabularnej “Age of Rebellion” oraz dwóch zestawów kości “Star Wars”.
  • Konkurs będzie oceniany przez trzech sędziów: Andrzeja Rylskiego (autor gier Diadem i Władców Otchłani, administrator na facebookowej grupie Gwiezdne Wojny – gra fabularna), Antoniego Chętko (pomaga przy tworzeniu Erpegowego Piekiełka) i Radoslawa Idola (właściciel Erpegowego Piekiełka). Koordynatorem jest Kamila Zalewska-Firus (pomaga przy tworzeniu Erpegowego Piekiełka).
  • Zadaniem konkursowym jest napisanie scenariusza do gry fabularnej “Age of Rebellion”, czyli scenariusza dla grupy sympatyzującej z Rebelią. Scenariusz ma być opisowy bez mechaniki, co najwyżej można podawać swoje sugestie w stylu: “ten przeciwnik jest bardzo niebezpieczny; ta walka powinna być łatwa; Arthoo’sha ma słabość do Coreliańskiej Brandy, za poczęstowanie go tym trunkiem otrzymuje się premię do przekonania go do swoich racji”. Scenariusz nie powinien być dłuższy niż 20 stron znormalizowanego maszynopisu (1800 znaków na stronę, 30 rzędów po 60 znaków).
  • Pracę w dwóch egzemplarzach (podpisanym i nie podpisanym) należy wysłać do koordynatorki na adres “Kamila.a.zalewska(małpa)gmail.com”. Jako temat proszę podać “Erpegowiec Jeden”. Praca powinna być zapisana w jednym z wybranych formatów: *.doc, *.docx, *.odt.
  • Praca nie mogła być już wcześniej nigdzie publikowana.
  • Termin składania prac mija 18.06.2017 o północy.
  • Nagroda wysyłana jest na terenie Polski.
  • Będziemy chcieli wydać przygody w darmowym pliku pdf. Być może nawet uzupełnimy scenariusze o mechaniczny aspekt. Będziemy się kontaktować w tej sprawie z autorami scenariuszy po ogłoszeniu wyników.

Konkurs został zorganizowany dzięki ludziom wspierającym Erpegowe Piekiełko na platformie Patronite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *